1. Spełnij marzenia Swoje i Swoich Bliskich
  2. Odkurzacze basenowe Dolphin
  3. Basen na miarę Twoich potrzeb

wyszukiwanie zaawansowane
» Zwroty

Zwroty

1. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku  usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.
Aby odstąpić od zawartej umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: basenstudio@wp.pl
Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres:  PBH IBUD sc, ul. Sanicka 147, 97-500 Radomsko.

Wzór odstąpienia od umowy
 
Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. 
Jeżeli  konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły  sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie  jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego  dodatkowych kosztów.
W przypadku stwierdzenia  uszkodzenia towaru w transporcie należy spisać protokołu szkody.
W tym  celu należy skontaktować się z firmy kurierską -  klient umawia się indywidualnie z kurierem w celu spisania protokołu  szkody. Protokół można spisać do 7 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki.
Skan spisanego protokołu szkody prosimy przesłać wraz z formularzem zwrotu na adres: basenstudio@wp.pl 
Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później  niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak  wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 
  • Prawo zwrotu nie przysługuje przedsiębiorcom (Jeśli poprosiłeś o dokument sprzedaży w postaci faktury VAT wraz z numer NIP – tracisz prawo do zwrotu).
2. Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
 
Przedmioty wykonywane na zamówienie
Ustawa o prawach konsumenta
Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo  odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na  odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb.
 

Przejdź do strony głównej

Produkty w promocyjnych cenach

Aktualności

BasenHurtBassauBayrolBevoBrilixDolphinEmauxFairlandGriffonHayvardHydroProMegaPahlenTebas
dolphin s200
 Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu basenstudio.pl są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl