1. Spełnij marzenia Swoje i Swoich Bliskich
  2. Odkurzacze basenowe Dolphin
  3. Basen na miarę Twoich potrzeb

wyszukiwanie zaawansowane
» Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

ZASADY WYSYŁKI TOWARU
 
Wszystkie zamówione produkty w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej KEX, ewentualnie inną firmą kurierską w zależności od gabarytów przesyłki oraz własnym transportem (w zależności od zakupionego produktu). Paczki wysyłamy również za pobraniem. Należną kwotę powiększoną o koszt wysyłki zamawiający płaci przy odbiorze. Istnieje też możliwość wcześniejszej wpłaty należnej kwoty na nasz rachunek bankowy ze pomocą przelewu bankowego. Szczegółowe informacje o sposobach płatności znajdują się w zakładce PŁATNOŚCI.
 
SPOSÓB ODBIORU :
 
Kurierzy doręczają przesyłki między godziną 8:00 a 17:00. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem doręczenia przesyłki, podejmie ponowną próbę doręczenia paczki następnego dnia roboczego jeśli po dwóch dniach od daty wysyłki kurier nie doręczył paczki – prosimy o kontakt z firmą kurierską. Odpowiedni numer telefonu można znaleźć na stronie K-EX –http://k-ex.pl/kontakt

UWAGA !!!
Nie odpowiadamy za skutki odebrania od kuriera uszkodzonej przesyłki !!!
 
Odbierz osobiście w naszym Sklepie
 
Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie Firmy (bez pobrania opłaty za dostawę). By odebrać zamówione produkty w siedzibie firmy w Radomsku należy w koszyku wybrać jako sposób dostawy opcję „odbiór osobisty”.
Po złożeniu zamówienia należy oczekiwać na wiadomość lub telefon informujący, iż produkty są gotowe do odbioru lub samemu skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo. Po otrzymaniu informacji potwierdzającej, że zamówienie jest gotowe do odbioru można zgłosić się po odbiór swojego zamówienia w naszej siedzibie.
 

Gdzie odebrać?

IBUD s.c.
ul. Sanicka 147
97-500 Radomsko

woj. łódzkie

 
CIĘŻKIE PRZESYŁKI:
 
Za ciężką przesyłkę uważany jest każdy produkt powyżej 30 kg. W związku z tym przy odbiorze powinni Państwo postarać się o pomoc do jej wniesienia i ustawienia we wskazanym miejscu, gdyż zakres obowiązków kuriera ogranicza się w takim przypadku do rozładowania przywiezionej przesyłki. Kurier nie ma obowiązku jej wnoszenia, jednak większość z nich pomaga nieodpłatnie przy wniesieniu i ustawieniu sprzętu.
 
INFORMACJE DODATKOWE
 
W przypadku płatności „za pobraniem” zamówienia złożone do godz. 12.00 przeważnie realizowane są jeszcze tego samego dnia.
Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12:00, w soboty, niedziele oraz w święta będą realizowane nie wcześniej niż w następnym dniu roboczym.
W przypadku wyboru płatności przelewem tradycyjnym wysyłki realizowane są po odnotowaniu wpłaty na konto (0-2 dni robocze).
Paczki nadajemy od poniedziałku do piątku. Należy wziąć pod uwagę, że kurierzy nie pracują w soboty, niedziele i święta.

Przejdź do strony głównej

Produkty w promocyjnych cenach

Aktualności

BasenHurtBassauBayrolBevoBrilixDolphinEmauxFairlandGriffonHayvardHydroProMegaPahlenTebas
dolphin s200
 Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu basenstudio.pl są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl