1. Spełnij marzenia Swoje i Swoich Bliskich
  2. Odkurzacze basenowe Dolphin
  3. Basen na miarę Twoich potrzeb

wyszukiwanie zaawansowane
» » Wodne atrakcje

Wodne atrakcje

Data dodania: 17-06-2019 Wyświetleń: 498

                                                       Wodne atrakcje,

                                                    czyli wszechstronna propozycja


 

           Basen jest miejscem uniwersalnym. Miłośnicy takiej formy spędzania czasu mogą nie tylko poprawiać własne rekordy i doskonalić style pływackie, ale również oddawać się wesołym zabawom i relaksowi. Temu służą rozmaite atrakcje wodne.
 

Przeciwprąd
 

alt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przeciwprądów

http://basenstudio.pl/przeciwprad-maszyna-plywacka-c-9_27.html

 

Przeciwprąd, a cóż to? Uchodzi za jedną z popularniejszych atrakcji wodnych, szczególnie wśród entuzjastów uprawiania wszelkich sportów. Przeciwprąd pozwala na urozmaicenie treningu w ramach utrzymywania dobrej kondycji i poprawy wydolności. Powstaje w wyniku tłoczenia niezwykle mocnego strumienia wody przy pomocy pomp. Następnie za pośrednictwem dysz jest kierowany wprost do basenu pod powierzchnią wody. Tak wytworzony ruch wody sprawia, że pływa się w miejscu.

Do tego typu atrakcji niezbędne jest urządzenie pływackie, instalowane zazwyczaj za ścianą basenu. Wybór zależy głównie od parametrów mocy silnika elektrycznego, a te należy dostosować do wielkości akwenu. Im większa moc pompy, tym silniejszy powstanie strumień wody. Baseny o mniejszych gabarytach nie są w stanie zapewnić użytkownikom długiego i trwałego treningu. Przeciwprąd jest rozwiązaniem umożliwiającym pływanie, wzmacniając formę sportowców i powodując znakomite samopoczucie.

Opisywana tu maszyna pływacka jest bardzo funkcjonalna i wszechstronna, ponieważ sprawdza się także, jako alternatywna dla hydromasażu. To tylko potwierdza, że zarówno sportowi pasjonaci, zwolennicy błogiego odprężenia, jak i wyznawcy aktywnej zabawy będą w pełni usatysfakcjonowani z użytkowania przeciwprądu.


  

Kaskady

 

Kaskady idealnie współgrają z prywatnymi basenami, ogrodami, stanowiąc dodatkową atrakcję wodną i wzmagając poczucie odprężenia. Mogą być doskonałym elementem wyposażenia pensjonatów, hoteli oraz SPA poprzez stosowanie ich do masażu. Przyciągają uwagę ze względów estetycznych i wizualnych, przy tym wpływają niezwykle pozytywnie na samopoczucie.

.

alt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


http://basenstudio.pl/kaskada-wylewka-c-9_28.html


alt


Przejdź do strony głównej

Produkty w promocyjnych cenach

Aktualności

BasenHurtBassauBayrolBevoBrilixDolphinEmauxFairlandGriffonHayvardHydroProMegaPahlenTebas
dolphin s200
 Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu basenstudio.pl są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl