1. Spełnij marzenia Swoje i Swoich Bliskich
  2. Odkurzacze basenowe Dolphin
  3. Basen na miarę Twoich potrzeb

wyszukiwanie zaawansowane
» » Robot basenowy – zasady i specyfika funkcjonowania

Robot basenowy – zasady i specyfika funkcjonowania

Data dodania: 22-07-2019 Wyświetleń: 522

Robot basenowy –
zasady i specyfika funkcjonowania?

 

Dolphin Supreme to seria najefektywniejszych odkurzaczy w zakresie oczyszczania basenów. Odkurzacze basenowe są niezbyt dużymi robotami, które specjalizują się w czyszczeniu wody i akwenów bez ich opróżniania. Ogromnym atutem jest ich autonomiczne funkcjonowanie, dzięki czemu nie są zależne od uwarunkowań mechanicznych basenu, a podłączanie do gniazda odkurzacza czy skimmera jest zbędne. Zarówno płaszczyzny poziome, jak i pionowe basenu nie stanowią ograniczeń dla robotów czyszczących, bez problemu wyczyszczą także narożniki.

alt

Czyszczenie basenu robotem nie powoduje zużycia wody, jak również zanieczyszczenia filtra piaskowego. Niezwykle sprawnie porusza się po dnie akwenu, a wchłonięte nieczystości w różnej postaci zbiera dedykowany worek lub filtr. Ważną funkcję pełnią przednie i tylne szczotki, które precyzyjnie usuwają brud z każdego odcinka basenu.

Automatyczny odkurzacz basenowy jest wysoce trafną inwestycją w przypadku posiadaczy basenów na terenie domów, posesji czy ogrodów. Sprawdza się w swej roli, czyszcząc zbiornik w krótkim czasie i bardzo starannie, co oznacza niewątpliwe korzyści ekonomiczne dla właściciela. Całkowite i perfekcyjne wyczyszczenie basenu zajmuje co najwyżej 2-3 godziny.

Basenowy robot czyszczący charakteryzuje się łatwością w obsłudze oraz wydajnością w działaniu. Zanurzenie i podłączenie do gniazda to jedyne czynności, które wystarczą do uruchomienia i samodzielnej pracy robota basenowego. Ponadto niezbędny jest zasilacz ulokowany na powierzchni, który wspomaga odkurzacz napięciem 30V, co wpływa na bezpieczeństwo podczas jego eksploatowania.

Przedmiotem naszej oferty jest zestaw wraz z ergonomicznym wózkiem, który służy, jako podstawa dla odkurzacza i akcesoriów, co ułatwia właścicielowi ich przechowywanie.

Nasz szeroki wachlarz ofertowy proponuje całą gamę modeli odkurzaczy basenowych z kolekcji Supreme. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego poznania naszej oferty.
 


Przejdź do strony głównej

Produkty w promocyjnych cenach

Aktualności

BasenHurtBassauBayrolBevoBrilixDolphinEmauxFairlandGriffonHayvardHydroProMegaPahlenTebas
dolphin s200
 Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu basenstudio.pl są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl