1. Spełnij marzenia Swoje i Swoich Bliskich
  2. Odkurzacze basenowe Dolphin
  3. Basen na miarę Twoich potrzeb

wyszukiwanie zaawansowane
» » Przykrycie basenu – za i przeciw

Przykrycie basenu – za i przeciw

Data dodania: 17-06-2019 Wyświetleń: 643

                                                   Przykrycie basenu – za i przeciw

 

 

Obok zakupu samego basenu należy wziąć pod uwagę także liczne akcesoria, do których zaliczają się przykrycia basenów. Nie jest to priorytet wśród niezbędnych elementów uzupełniających basenową inwestycję, ale bezwzględnie wspomaga utrzymanie czystości. Okrycia basenowe chronią przed zanieczyszczeniami w postaci owadów, liści czy igliwia. Kolejną z zalet jest utrzymywanie i zachowanie oczekiwanej temperatury wody, a nawet jej podwyższenie, przez co możliwym jest zredukowanie kosztów ogrzewania. Pełnią również funkcję zasłon, które zabezpieczają przed niekontrolowanym wpadnięciem dzieci, ale i zwierząt do niecki.

 

 

Zadaszenia basenowe


 

Wśród wspomnianych przykryć występują także zadaszenia basenowe, z pewnością droższe, ale któż nie chciałby skorzystać z kąpieli we własnym basenie jeszcze po zakończeniu sezonu? Dzięki temu rozwiązaniu jest to realne. Producenci oferują zadaszenia we wszelkich kształtach, wymiarach i modelach, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Zapewne dostrzegalnych jest co najmniej kilka argumentów, które przemawiają za zakupem przykrycia basenowego w postaci zadaszenia. Do nich zalicza się trwałość ze względu na włókno szklane, z którego jest wytworzone rzeczone zadaszenie. Stanowi także barierę przed pewną grupą zanieczyszczeń oraz znacząco spowalnia rozwój bakterii, przez co czyszczenie zbiornika wodnego angażuje zdecydowanie mniej środków chemicznych. Na korzyść wpływa atrakcyjny wygląd konstrukcji, a precyzyjnie dobrana, harmonijnie komponuje się z przydomowym krajobrazem. Montaż tego rodzaju przykrycia nie jest skomplikowany, korzystanie w pełni bezpieczne i charakteryzuje się dużą funkcjonalnością.
 

.

alt


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zadaszeń

http://basenstudio.pl/zadaszenia-basenowe-c-5.html

 

Przykrycie solaryczne

 

Inną grupą niosącą wiele zalet w swym zastosowaniu są folie solaryczne (solarne). Cechą rozpoznawalną jest podtrzymywanie pewnej temperatury wewnątrz i szczelne zamknięcie ciepła, dzięki czemu woda nie ulega wychłodzeniu w porze nocnej. Efektywnie zabezpiecza wodę przed zanieczyszczeniami i brudem. Folia solarna to nic innego, jak gruba bąbelkowa folia nawinięta na rolce, która ułatwia montaż oraz demontaż przykrycia, przez co cała konstrukcja uznawana jest za najbardziej przyjazną pod względem obsługi oraz ceny. Folie są dostępne dla Klientów w dowolnych wymiarach długości i szerokości o gramaturze 400 micronów.


alt

.
alt


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

http://basenstudio.pl/przykrycia-basenowe-c-4.html

 


Przejdź do strony głównej

Produkty w promocyjnych cenach

Aktualności

BasenHurtBassauBayrolBevoBrilixDolphinEmauxFairlandGriffonHayvardHydroProMegaPahlenTebas
dolphin s200
 Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu basenstudio.pl są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl