1. Spełnij marzenia Swoje i Swoich Bliskich
  2. Odkurzacze basenowe Dolphin
  3. Basen na miarę Twoich potrzeb

wyszukiwanie zaawansowane
» » Oświetlenie basenowe

Oświetlenie basenowe

Data dodania: 30-07-2019 Wyświetleń: 597

Oświetlenie basenowe – sztuka tworzenia nastroju

      

Abstrahując od miejsca czy sytuacji, wszędzie, gdzie przyjdzie nam obcować oświetlenie jest jednym z tych detali często ujmujących i dodających uroku. Dom, ogród to szczególne przestrzenie, w których oświetlenie odgrywa ważną rolę. Posiadacze przydomowych akwenów wodnych zwracają szczególną uwagę na oświetlenie basenowe, gdyż współtworzy wyjątkowy nastrój i roztacza magiczną aurę wokół. Na korzyść oświetlenia na pewno przemawiają aspekty wizualne, ale charakteryzuje się także praktycznym zastosowaniem, bo umożliwia korzystanie z kąpieli basenowych po zmroku.

.
altJakie warianty oferuje rynek? Aktualnie wysoce zauważalną popularnością cieszy się oświetlenie typu LED. Do zastosowania basenowego proponuje się specjalne lampy LED, które zyskują przewagę nad konkurentami swą energooszczędnością i wydajnością. W przeciwieństwie do lamp halogenowych, które nie mają już tylu zwolenników. Przy zakupie oświetlenia basenowego nie można zapomnieć o szczelności, to warunek, który musi spełniać każda wybrana lampa. Prawidłowy montaż jest niezwykle istotny, toteż producenci powinni dołączać do zestawów oświetleń potrzebne akcesoria – chodzi także o bezpieczeństwo.

 


 


Przejdź do strony głównej

Produkty w promocyjnych cenach

Aktualności

BasenHurtBassauBayrolBevoBrilixDolphinEmauxFairlandGriffonHayvardHydroProMegaPahlenTebas
dolphin s200
 Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu basenstudio.pl są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl