1. Spełnij marzenia Swoje i Swoich Bliskich
  2. Odkurzacze basenowe Dolphin
  3. Basen na miarę Twoich potrzeb

wyszukiwanie zaawansowane
» » Jak odkurzać basen ogrodowy?

Jak odkurzać basen ogrodowy?

Data dodania: 27-05-2019 Wyświetleń: 38


                                                    Jak odkurzać basen ogrodowy?


            Czyszczenie basenu przy użyciu odkurzacza

 

Każdy basen ogrodowy podczas użytkowania ulega rozmaitym zanieczyszczeniom, o czym dobrze wiedzą właściciele lub dopiero się przekonają. Istnieje wiele sposobów oczyszczania, bo i zabrudzenia nie są jednolite. Często wybierane środki chemiczne czy popularne szczotki lub siatki przestają być skuteczne, wówczas należy sięgnąć po inne metody, tudzież dedykowane urządzenia. Wśród nich sprawdzoną propozycją na rynku jest odkurzacz basenowy, dostępny w dwóch wersjach. Może służyć, jako przyrząd manualny przeznaczony do sprzątania zbiorników o mniejszych gabarytach. Dla nieco bardziej wymagających przewidziany jest robot automatyczny, ten wariant spełni swoją rolę głównie wśród dużych i średnich akwenów.
  

Odkurzacz automatyczny – jak efektywnie z niego korzystać?

 

Posiadanie robota w zasięgu ręki to jedno, istotniejsze jest umiejętne użytkowanie, by spełnił nasze oczekiwania. Oto specyfika pracy automatycznego odkurzacza: należy uruchomić urządzenie stojące na dnie basenu, następnie komputer sterujący zbiera wymiary zbiornika i dostosowuje program pracy. W kolejnym etapie robot czyści dno wraz ze ścianami akwenu, w ostatniej fazie następuje wypompowanie wody z urządzenia. W konsekwencji tak prezentuje się czyszczenie basenu bez ingerencji człowieka.

W przypadku sprzątania mniejszych basenów ogrodowych wymagane jest większe zaangażowanie właściciela. Do kompleksowego wyczyszczenia dna, ścian niezbędny jest nie tylko odkurzacz ręczny, ale także akcesoria w postaci kija teleskopowego, węża basenowego oraz szczotki.
 

alt

 

Odkurzacze basenowe – wsparcie z potencjałem

 

Główną rolą odkurzacza basenowego jest efektywne czyszczenie kąpieliska. Obok nadrzędnej funkcji należy zwrócić także uwagę na jakość pracy, oszczędność w użytkowaniu, prezencję. Klienci podnoszą poprzeczkę pod względem wymagań, toteż w naszym wachlarzu ofertowym proponujemy modele, które spełniają oczekiwania naszych konsumentów za sprawą szerokich możliwości zastosowania. Łączą w sobie skuteczność w działaniu oraz energooszczędność. Oprócz samych urządzeń, w swojej działalności skupiamy się także na fachowym doradztwie nie tylko nowym nabywcom. Wśród całej gamy odkurzaczy aktualnie wyróżniają się roboty automatyczne z serii Dolphin Supreme, które nie tracą na swej popularności i od wielu lat są cenione na polskim rynku. Podkreślając doświadczenie całej załogi, zapewniamy dostosowanie odpowiedniego odkurzacza adekwatnie do potrzeb i konkretnego basenu ogrodowego.
 

Zapoznaj się z naszą ofertą odkurzaczy basenowych

http://basenstudio.pl/odkurzacze-basenowe-c-8.html

 

.
alt


Przejdź do strony głównej

Produkty w promocyjnych cenach

Aktualności

BasenHurtBassauBevoBluelagoonBrilixDolphinEmauxFairlandGriffonHayvardHydro-sHydroProMegaPahlenTangitTebasZodiac
dolphin s200
 Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu basenstudio.pl są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl